Home / Büyüler / Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü geçmiş zamandan gelen bir büyü çeşididir genellikle kötü yönde kullanılan büyü çeşitlerindendir. Papaz büyüsü çeşitlere ayrılır iyi ve kötü olarak papaz büyüsü yaptırabilirsiniz.

Papaz Büyüsü Papaz büyüsü Papaz Büyüsü papaz b y s 2 min
Papaz Büyüsü

Medyumlar papaz büyüsünde çok iyi medyum olan Medyum Emirhan hoca sizler için en iyi olan iyi niyetli olan Papaz büyüsü yapılmaktadır. Medyum Emirhan Hocayla Papaz büyüsü yapabilirsiniz.

En çok okunan

Ayrılık Büyüsü Ayrılık Büyüsü ayrilikb y s 11

Ayrılık Büyüsü

Ayrılık Büyüsü Medyum Emirhan hoca yıllardır medyumluk yapan ve artık resmen profesyonel bir medyum haline …

22 comments

 1. en ucuz papaz büyüsü

  istanbulun en ucuz papaz büyüsü yapan medyumu kim????

 2. emirhan hocanın numarasını bu sitede bulduğuma çok sevindim.papaz büyüsünde ne kadar uzman olduğunu çevremde birinden duymuştum ama numarasını bana vermedi o kadar ısrar ettim de.internette de bulduğum bir numarayı aradım emirhan hoca çıkmadı başkası çıktı. araya araya bu siteyi buldum nihayet.emirhan hocaya eski nişanlımın beni unutması için papaz büyüsü yaptırdım.var ya inanın 7-8ay çile çektim.peşimde gölgeyle yaşadım.emirhan hoca papaz büyüsüyle 21 günde derdimi çözdü.bu kadar olur ya valla helal

 3. babam kumar bağımlısı.mal mülk ne varsa yedi.annem babamdan ayrıldı herif başımıza kaldı.ben artık aklımı kaybedicem papaz büyüsü nasıl yapılır babamı papaz büyüsüyle kumardan soğutabilirmiyim

 4. papaz büyüsü nasıl yapılır diye sormuşsun ama kendin papaz büyüsü yapamazsın ki başınıza çok felakatler gelmiş daha da felaket mi gelsin istiyorsun kendi kendine büyü işlemlerine girerek. en temizi emirhan hocayı ara da garantili papaz büyüsü işlemini yaptır.kendi kendine iyi olmaz.3 harfliler musallat olur.bizim aile de desenin gibi cengaver çıktı ordan biliyorum

 5. karim tutturdu bizim hayirsiz damadi papaz büyüsüyle adam ederiz.vazgeciremedim bu inancindan.hirsiz ugursuz sahtekar ufurukculerin eline dusmesindense tamam tamam sen dur ben bulurum dedim.internette papaz büyüsü yaptiranlarin yorumlarindan okudugum emirhan hocaya ulastim.ben sirf hanimin gönlü olsun diye aramistim ama gercek cikti.emirhan hoca papaz büyüsüyle 21 gunde bizim hayta adamu adam etti

 6. Cok yakin arkadasim kan kardesim can dostum dediğim insanin son zamanlarda cok tuhaf tavirlarina hepimiz şaşırıyorduk.annesi bi gun bize ağlayarak anlatti eski eşi papaz büyüsü yaptirmis ondan böyle oldu bu cocuk.papaz büyüsü bozan gercekten guvenilir medyum ariyoruz çünkü papaz buyusu bozma fiyatıni aramızda para toplayip vereceğiz.

 7. Selam emirhan hoca papaz büyüsünu uygun fiyata bozan islem yapar bence cok endise etmeyin.emirhan hocanin isteyecegi masraf fiyatindan degil emirhan hocadan baskasina papaz buyusu bozdurucaz diye dolandirilmaktan korkun.o daha kötü

 8. Ramço, yurt disi isci

  Taksiyle ekmegimi kazaniyorum.kazaniyordum arac sahibi beni isten cikarip yegenini aldi.haftaya yurt disina isci basvurusu yapicam emirhan hocaya papaz buyusu yaptirsam ise kabul edilir miyim

 9. garantili papaz büyüsü bozan hoca burda

  o bunu demiş bu bunu demiş çok umrumda değil.emirhan hocanın papaz büyüsü bozabildiğini kendim gördüm yaşadım.kızkardeşimin psikolojisi bozmak için gelin gittiği malatyada kaynanası papaz büyüsü yaptırmış.papaz büyüsü bozdurulamaz büyü zor büyü buna güvenmişler ama bizim emirhan hocaya ulaşıp papaz büyüsü yaptıracağımız akıllarına gelmemiş.kızımı papaz büyüsü etkilerinden kurtardım şükür.bi de boşatabilsem başka bi şey istemiyorum.emirhan hocaya kızıma ayrılık büyüsü yaptırıcam biraz para biriktiriyorum.

 10. İstanbul-mardin

  mardine giden eski eşim orda tanıdığı bir hocaya papaz büyüsü yaptırmış ama büyü bana değil kızkardeşime tesir etti.kızkardeşimi eski eşimin yaptırdığı papaz büyüsünden nasıl kurtarırız?bize bunları söyleyen medyum annemden çok para istediği için çözüm işlemi yaptıramadık.papaz büyüsü bozdurmaya paramız yetmedi.emirhan hocaya güvendik bize yardım etsin lütfen

 11. akraba yılandan beter

  kan bağı çok önemlidir akrabalık çok önemlidir ama bazen en yakınımızdan en kötü felaketler gelir. yengem babama göz koymuş babam da şeytana uymuş beraberlik yaşamışlar.öyle böyle içimize attık kol kırılır yen içinde kalır dedik ele güne laf vermeyelim dedik kimse boşanmadı.babam yengemle özel durumunu bitirmek isteyince yengem çok kızmış babamı zor duruma sokmak aklını almak için papaz büyüsü yaptırmış. emirhan hocaya papaz büyüsünü bozdurdukta biraz rahat ettik ama aile içi savaş ilan ettik resmen. yengeme de papaz büyüsü yaptıracağız.bize yaptığını kendi yaşasın.

 12. SENİN YERİNE KIZKARDEŞİNE BÜYÜ TUTMASI İLGİNÇ OLMUŞ.BELKİ SENİN SAÇIN YERİNE ONUN SAÇINI ALMIŞTIR KAZARA.SAÇ TELİ,KADIN PEDİ GİBİ BİŞEYLERİ KARIŞTIRMIŞ OLSA GEREK.EMİRHAN HOCA PAPAZ BÜYÜSÜNÜ BOZACAK KUDRETTE ÇOK ŞÜKÜR BENİM İÇİN DE PAPAZ BÜYÜSÜ BOZMA İŞLEMİ YAPMIŞTI.TELEFON REHBERİMDE EMİRHAN HOCANIN NUMARASININ OLMASI BİLE BANA GÜVEN VERİYOR.

 13. kocamın çocuğunun annesine kara büyü yaptırdım

  emirhan hoca benim çok karanlık sırrımı telafi etti.kocamın başka bir kadından çocuğu olmuş. ben bunu öğrenince önce kocamı öldüresim bile geldi. sonra kendi kendime sakin ol dedim.daha beteri var kara papaz büyüsü en beteri.daha önceden bazı büyüler yaptırdığım muska yazdırdığım emirhan hocaya kara papaz büyüsü yaptırmak için başvurdum.o veledin annesine kara büyü yaptırdım.7 günde etki etti.kadını benim kocamı çalıp çocuk doğurduğuna pişman ettim.

 14. kendim denemekten vazgeçtim

  aslında evde papaz büyüleri nasıl yapılır diye araştırırken bu siteye geldim. papaz büyüsü yaptıranların yorumlarını okuduktan sonra da kendim evde papaz büyüsü yapmayı denemekten vazgeçtim. emirhan hocanın burdaki numarası gerçek mi

 15. evet bu sitedeki emirhan hocanın kullandığı gerçek numarası.ben de bugün papaz büyüsü yaptırmak için konuştum.

 16. papaz büyüsü fiyatı ne kadar bilgisi olan varmı?

 17. emirhan hoca aile felaketini engelledi

  emirhan hocaya ne kadar teşekkür etsem ne desem ne yapsam ne kadar ücret ödesem yemin ederim az gelir.izmirdeki ünlü hocalar listesi yapsak emirhan hoca bir numaraya çıkar çünkü babamın annemi öldüresiye dövmelerinden sonra babamı kuzuya çeviren papaz büyüsünü yapan gerçek bir medyum.

 18. medyumlar arasında güvendiğim tek kişi medyum emirhan hoca.nişanlımla ilgili bazı özel sorunlarımız vardı.kısaca nişanlımın hiç kıskanma huyu yoktu yani arkadaşlarının bana bazı temaslarını normal görüyordu ama ben rahatsızdım.her türk kadını gibi eşimin beni sahiplenmesini başkasının bana yakınlaşmasını temasını kıskanmasını istiyordum.özünde çok iyi çok temiz biriydi aslında.tüm bunları alt alta koydum ve ondan ayrılmak yerine büyüyle bile olsa değiştirmeye etki etmeye karar verdim.emirhan hoca hakkında yorumları okuduktan sonra aradım.emirhan hoca durumuma baktı ve bana papaz büyüsünü yapmaya karar verdi.21 günde müstakbel eşimde gördüğüm değişimler büyüleyiciydi.yaşananlardan sonra yüz yüze bakamayız diye işyerinden de ayrıldı.yeni iş bakıyor sanırım emirhan hocaya kısmet açtırma büyüsü yaptırmalıyım.

 19. tuzla bölgesinde papaz büyüsü nasıl yapılır bilen var mı

 20. iş ilanı mı yayınlıyorsun.tuzla bölgesinde papaz büyüsü nasıl yapılır bilen var mı diye yazmak biraz tuhaf olmuş. medyum emirhan hocaya beşiktaştan papaz büyüsü bozdurmak için irtibata geçtim.emirhan hocanın yaptığı papaz büyüsünü bozduramamışlar, karşı taraftan bi şekilde haber aldım.hala uğraşıyorlar.tuzla orhanlı bölgesi şart değilse emirhan hocayı arayabilirsin.

 21. istanbulda kimseyi tanımıyorum

  yozgattan istanbula bu yıl yerleştim.henüz çok çevrem yok çok kişiyi tanımıyorum.kocam istanbula gelince çok değişti.gece eve gelmemelere başladı.emirhan hocaya papaz büyüsü yaptırsam kocamı eve bağlayabilir miyim?

 22. arkadaşım karımla beraber oldu diye ben ikisini de silahla yaraladım.cezamı yattım çıktım sorun yok ama çıkınca öğrendim ki evlenmişler.benim mutluluğuma hayatıma sebep oldular ama hiçbirşey olmamış gibi evliler mutlular. bu beni çıldırtmıştı.anneme dedim bunların başına en büyük belayı vermek istiyorum.annem de yazık gariban kadın başımı yeniden belaya sokmamdan korkup onlara kara büyü yaptıralım daha beter en kötü şey bu diye beni ikna etti.annem emirhan hocayı önceden tanıyormuş. şeytani papaz büyüsü yaptırdık onlara.eski karım olacak kadınla eski arkadaşım olacak gavata kara papaz büyüsü yaptırdık.papaz büyüsü etkisi altında çok kötü durumdalar.emirhan hoca yeniden içeri girmeme mani oldu.özgürlüğümü sanki bana geri verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir