Home / Medyum Emirhan / Sizin yorumlarınız

Sizin yorumlarınız

Medyum Emirhan Hoca Yorumları Sizin yorumlarınız

Medyum Emirhan Hoca ile çalışmış kişilerin yazmış olduğu yorumlar ve tecrübelerini paylaşmış olduğu bu yerde sizde Medyum Emirhan hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Medyum

Medyum Emirhan Hoca Yorumları
Medyum Emirhan Hoca Yorumları

Emirhan hakkındaki bütün bildiklerinizi buradan paylaşabilirsiniz. Medyum Emirhan Hoca yorumlarını burdan okuyabilirsiniz

Medyum Emirhan Hoca Yorumları ile ilgili herşeyi bu sayfa görebilirsiniz.

En çok okunan

Güvenilir Medyumlar

İstanbul Medyum Emirhan

İstanbul Medyum Emirhan İstanbul Medyum Emirhan Hoca yaptığı çalışmalarla İstanbul Medyumları arasında ilk sıraya gelmiştir. …

55 comments

 1. hayatımdan eksik olmayan aksilik ve dertler için medyum emirhan ile çalışıp gönderdiği vefkler sayesinde kendime geldim. hakkını ödeyemem asla.

 2. yüzüğü atan nişanlımla medyum emirhan sayesinde yeniden barıştım daha doğrusu kendisini affetmem için kapımda kul köle olmuş durumda. allah razı olsun medyum emirhan beyden sayesinde oldu herşey.

 3. BENDE MEDYUM EMİRHAN’A TEŞEKKÜR EDİYORUM.İŞEMLERİM 17 GÜNDE SONUÇLANDI.BEKLEMEK ÇOK ZORDU AMA ÖNEMLİ OLAN SONUCUN BAŞARILI OLMASIDI ZATEN ÇOK ŞÜKÜR.

 4. arkadaşlar bende medyum emirhan’a aşk büyüsü yaptırıp sonuç aldım. işlemim 12 gün sürdü.işlemim bittikden sonra çok kısa bir sürede de sonuç aldım.biraz sabırlı olmak lazım.bende sabırla bekledim.teşekkür ederim medyum emirhan beye.

 5. sen yeter ki iste

  aile baskısı yüzünden evlendiğim kocamı bir türlü sevemedim ama o istemeden de ben ondan boşanamazdım. neyse kş medyum emirhan’ın yaptığı soğutma büyüsü sayesinde kocam benden bir ay sonra boşanmak istediğini söyledi. allah razı olsun medyum emirhan hocadan şuan tek başıma kendi ayakları üstünde duran mutlu bir kadınım.

 6. lütfen bana yol gösterin

  gerçekten çok zor durumdayım. kaynanam evimize ne zaman gelse o gittikten sonra evde durduk yere kıyametler kopuyor bir yerlere tuz döküldüğünü görüyorum. kocamı sonunda ikna ettim o da inandı bize annesinin büyü yaptığına ama kendi annesine gelme diyemez zaten annesine karşı dili bağlanıyor resmen adamın. her ne kadar ikna etmiş olsam da pek bi etkisi yok yani. ben de napim ne ediyim derken medyumlar araştırmasına giriştim. arkadaşlar durum böyleyken böyle medyum Emirhan sizce bana çözüm sunabilir mi böyle bir çalışma için kendisine güvenebilir miyim

 7. birleştirme büyüsü yaptırmak isterseniz kesinlikle medyum emirhan ile çalışmalısınız arkadaşlar ben 19 günde sonuç aldım sizlerin de başarılı olacağına inanıyorum muhakkak çalışmalısınız kendisiyle

 8. beni terk eden sevgilimle medyum emirhan sayesinde yeniden barıştım allah razı olsun sizlere de medyum emirhan ile çalışmanızı tavsiye ederim

 9. BANA SEVDİĞİMİ YENİDEN GETİREN MEDYUM EMİRHAN DAN ALLAH RAZI OLSUN IZDIRAP DOLU GÜNLER ARTIK SON BULDU

 10. arkadaşlar medyum emirhan ile içiniz rahat çalışabilirsiniz. ben iki farklı işlem yaptırdım farklı zamanlarda ve ikisinden de çok başarılı sonuçlar aldım. hakkını ödeyemem kesinlikle.

 11. arkadaşlar birini bir konuda ikna etmek istiyorsanız kesinlikle medyum Emirhan ile papaz büyüsü için çalışmalısınız. hakkını ödeyemem kesinlikle. sayesinde ailemin karşı çıkmalarına rağmen vazgeçemediğim sevgilimle bu büyüyü aileme yaptırdıktan sonra evlenebildim. şuan en sevdikleri damadı benim kocam.

 12. medyum emirhan ile çalışanlardan biri de benim. kesinlikle çok başarılı işinin ehli biri. sayesinde kızımı eski kocasından kurtardım kızımın haberi bile yok. o adam artık yavrumu rahatsız etmiyor. medyum emirhan hocanın hakkını asla ödeyemem.

 13. Benim işlemim bitti iki haftayı doldurdum ama güzel seyler olmaya basladi bile cok guzel bisey medyum emirhan hocama cok ama cok tesekkur ediyorum ellerine saglik diyorum

 14. yaptırdığım kıamet açtırma büyüsü sayesinde 37 yaşından sonra bende evlenip yuvamı kurdum. allah razı olsun medyum emirhan hocamdan o olmasaydı asla kendi yuvamı kuramayacaktım.

 15. medyum emirhan ile nohut büyüsü yaptırmak için çalışanlar var mı arkadaşlar bir kaç yerde çok övülmüş kendisi sizlere de sormak danışmak istedim.

 16. iki kızgın ailenin aşık evlatları

  ahh ahh içine düştük bir aşkın ne kavuşabiliyoruz ne vazgeçebiliyoruz ailelerimiz bir türlü kavuşmamıza izin vermiyor. medyum emirhan ile çalışsam sonuç alabilir miyim arkadaşlar lütfen böyle bir konuda çalışan var mı kendisiyle?

 17. MEDYUM EMİRHAN SAYESİNDE EVLİLİĞİMİ KURTARDIM HAKKINI ÖDEYEMEM ASLA. SAYESİNDE ÇOCUKLARIMDAN EŞİMDEN AYRILMADIM KOCAM BENİ AFFETTİ YUVAM PARÇALANMADI. HAKKINI ÖDEYEMEM MEDYUM EMİRHAN IN SİZLERİN DE ÇALIŞMANIZI TAVSİYE EDİYORUM.

 18. ilgisiyle ve başarısıyla medyum emirhan beni kendisine hayran bıraktı. kesinlikle sizlerin de çalışmanızı tavsiye ederim arkadaşlar asla pişmanlık yaşamazsınız onunla çalıştığınız için.

 19. bende medyum emirhan ile sabun büyüsü için çalışmalara başladım çok araştırdım çok soruşturdum inşaallah bende amacıma ulaşacağım

 20. SELAM HERKESE. AMACINA ULAŞMIŞ BİR İNSAN OLARAK BENDE YORUM YAZMAK İSTEDİM. MEDYUM EMİRHAN HOCAMA BENDE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.19 GÜNDE AYLAR SÜREN IZDIRABIN BİTMESİ VE MUTLU OLMAK PAHA BİÇİLMEZ BİR ŞEY

 21. MEDYUM EMİRHAN İLE ÇALIŞMALARIMIZ İLE YILLARDIR KÖR KÜTÜK AŞIK OLDUĞUM KADIN BANA DA AŞIK OLDU ÇOK ŞÜKÜR. EMİRHAN HOCAM OLMASAYDI AŞK ACISINDAN İNTİHAR ETMEYİ BİLE DÜŞÜNÜYORDUM. ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ EVLİLİĞE GİDEN MUTLU BİR İLİŞKİMİZ OLDU ŞİMDİ.

 22. medyum emirhan dan allah razı olsun. sayesinde kurtuldum başımdaki eski koca belasından hakkını ödeyemem.

 23. medyum Emirhan ile kısmet açma işlemi için çalıştım allah razı olsun sayesinde evlendim çok mutlu oldum hakkını ödeyemem

 24. medyum emirhan a sadakat büyüsü yaptırdım ve amacıma ulaştım. sizlere de tavsiye ederim arkadaşlar.

 25. annemle babam arasındaki kavgalar medyum emirhan sayesinde son buldu hakkını ödeyemem. yıllardır evimizde bitmek bilmeyen kavga kıyamet yerini aşka meşke bıraktı. kesinlikle medyum emirhan ile sizlerin de çalışmanızı öneririm arkadaşlar.

 26. kocamla aramızdaki bitmek bilmeyen dertler yağmuru yüzünden medyum emirhan ile çalıştım. allah aynı evin içinde düşman gibi etmesin kimseyi. allah razı olsun medyum emirhan hocamdan ki bu dertleri sıkıntıları üzerimizden aldı ilişkimiz hiç olmadığı kadar iyi durumda şimdi. şükürler olsun.

 27. medyum emirhan ile çalışmalara daha yeni başladık inşaallah ben de başarılı sonuç elde edeceğim allahın izniyle şimdilik ne zaman arasam ulaşıyorum beni sabırla cevaplandırıyor sıkıntı yok.

 28. medyum emirhan hocadan allah razı olsun sayesinde iş yerimi batmaktan kurtardım yaptığı kısmet büyüsüyle hem işlerim hem evliliğim kurtuldu allah razı olsun

 29. ermeni büyüsü yaptırmak isterseniz kesinlikle medyum emirhan ile çalışmalısınız arkadaşlar sayesinde evliliğim zindan hayatından kurtuldu hakkını ödeyemem kesinlikle

 30. medyum emirhan ile başarılı çalışmamız oldu sizlerin de çalışıp başarılı olmanızı umuyorum arkadaşlar

 31. MEDYUM EMİRHAN HOCA GERÇEKDEN GÜVENİLECEK BİRİSİ.TAM ANLAMIYLA SÜPER BİR ADAM.SONUNA KADAR TAVSİYE EDERİM BENDE ARKADAŞLAR.

 32. MEDYUM EMİRHAN SAYESİNDE PEŞİNDEN AYLARDIR KOŞTUĞUM KADIN DA BANA AŞIK OLDU ARTIK. BONCUĞUM ZİFİR SAÇLIMA KAVUŞTUM. ALLAH RAZI OLSUN MEDYUM EMİRHAN’DAN. O OLMASAYDI HALİM VAKTİM NE OLURDU BİLMİYORUM.

 33. papaz büyüsünü daha önce çok duymuştum ama nasıl ve hangi hocaya güvenip yapacağımı bilmiyordum onun için biraz araştırma yaptım ve en iyisinin medyum Emirhan olduğuna karar verdim ve çok faydasını gördüm araştırmalarım boşa gitmedi sizlere de tavsiye ederim

 34. araştırmalarım sonunda bana en yakın gelen kişi medyum emirhan oldu. çok şükür beni yanıltmadı. sayesinde kocamla evşiliğimiz artık raydan çıkmışken yeniden yola girdi. medyum emirhan ın hakkını ödeyemem asla.

 35. kaynanamın sürekli yuvamı bozmaya çalışmasından bıkarak bende bir iki başarısız denemeden sonra son olarak medyum emirhan ile çalışmaya başladım. şükürler olsun ki bu çalışmalar işe yaradı ve kaynanam evliliğime tesir etmeye çalışmaktan vazgeçti tatlı bir kadın oldu nerdeyse seveceğim kendisini o kadar söylim… herşey medyum emirhan sayesinde allah razı olsun.

 36. nerdeyse depresyondan intihar edecek duruma gelmişken yeniden hayata tutunmamı sağlayan medyum emirhan hocadan allah razı olsun. o olmasaydı çoktan intihar etmeyi denemiştim tekrar ve muhtemelen bu sefer başarılı da olurdum. medyum emirhan ın hakkını ödeyemem.

 37. MEDYUM EMİRHAN İLE AŞK BÜYÜSÜ YAPTIRDIM VE 17 GÜNDE ETKİLERİNİ GÖRMEYE BAŞLADIM ALLAH RAZI OLSUN HAKKINI ÖDEYEMEM HOCAMIN

 38. yıllardır hoca hoca gezip çare bulamadığım kaynana sıkıntım medyum emirhan ile son buldu. allah razı olsun. sayesinde artık o kadın eşimi çocuklarımı bana karşı doldurmuyor herkesle aramı bozmaya çalışamıyor şükürler olsun.

 39. MERHABA MEDYUM EMİRHAN HOCAMI BEN ÇOK DUYDUGUM İÇİN ONUNLA PAPAZ BÜYÜSÜ İŞLEMİ YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM. SÜREKLİ ADINDAN BAŞARILI SÖZ EDİLİYOR SİZLER DE ÖNERİR MİSİNİZ ARKADAŞLAR?

 40. medyum emirhan ile çalışanlardanım. sizler de umarım çalışıp başarılı olacaksınız arkadaşlar kesinlikle işini özenle titizlikle yapan bir insan. başarısız olması mümkün değil.

 41. BEN DE MEDYUM EMİRHAN İLE SÜRYANİ BÜYÜSÜ İÇİN ÇALIŞMIŞTIM. KESİNLİKLE KAFASI KARIŞIK HERKESE GÜVENEREK ÇALIŞABİLECEĞİNİZ BİRİ OLDUĞUNU SÖYLEMEK İSTERİM.

 42. merhaba arkadaşlar. benimde işlemim 14 günde bitti.ve gerçekten işlemim bittikden 6 gün sonra gelişmeler yaşadım.iyikide medyum emirhan hocayı tercih etmişim hakkını ödeyemem kesinlikle

 43. medyım emirhan ile bağlama büyüsü yaptırmak için çalıştım. verdiği süre dolmadan etkilerini görmeye başladım. aradan 8 ay geçmesine rağmen işlem her geçen gün daha çok etki ediyor sanki daha çok bağlanıyoruz kocamla birbirimize. kesinlikle medyum emirhan ile sizlerin de çalışıp sonuç almanızı dilerim.

 44. kocamın kötü alışkanlıklarından medyum emirhan sayesinde kurtuldum allah ne muradı varsa versin hakkını ödeyemem kesinlikle.

 45. medyum emirhan çok başarılı bir medyum kesinlikle sizler de kendisiyle çalışmalı pişman olmazsınız arkadaşlar

 46. Merhaba bende medyum emirhan’a bağlama ve aşk büyüsü yaptırdım. Eşimde çok büyük değişiklikler oldu benimle ilgilenmeyen eşim şimdi eteğimin dibinden ayrılmıyor kesinlikle medyum emirhan ile çalışmalısınız arkadaşlar.

 47. bende medyum emirhan ile çalışmayı düşünüyorum ama kendisiyle henüz konuşmadım hala araştırma aşamasındayım

 48. kısmet açtırmak isterseniz ben medyum emirhan hocadan çok memnun kaldım arkadaşlar sizler de çalışıp amacınıza ulaşırsınız inşaallah

 49. canbar büyüsü yaptırmak isteyen medyum emirhan hocadan başkasıyla zaman hsrcamasın arkadaşlar. ben bunu bilir bunu söylerim. sayesinde görücü usulü ile evlendiğim ve bana bir türlü ısınamayan kocam gözlerime aşkla bakıyor üstüme titriyor artık. keşke daha önce çalışsaydım kendisiyle.

 50. kesinlikle medyum emirhan her konuda güvenebilceğiniz çok başarılı biri. kesinlikle tereddüt etmeniz çok normak ama hiç konuşmadan etmeden de net bi karar vermeniz zaten mümkün değil. kesinlikle medyum emirhan ile görüşmenizi tavsiye ediyorum arkadaşlar.

 51. sürekli ayılıp bayılmalarımdan medyum Emirhan hocamın yolladığı vefkler sayesinde sonunda kurtuldum hakkını ödeyemem asla şükürler olsun ki kendime geldim hayatımı normal bir şekilde sürdürebiliyorum

 52. Arkadaşlar bende ermihan hocamla çalışmaya başladım on günlük bir çalışmamız olacak 8 gunum kaldı henüz birşey yok ama hocam dedi çalışma bittikten sonra baslicak gelişmeler çalışıp sonuç alan varmı acaba

 53. medyum emirhan ile kısmet açtırma büyüsü yaptırmak için çalıştım ve hayattaki şansım döndü adeta allah ne muradı varsa versin emirhan hocamın hiç bu kadar yolunda gitmemişti herşey

 54. hayatıma bir sihirli değnek değdi adeta medyum emirhan hocayla süryani büyüsü için çalıştıktan sonra, aksaklıklar son buldu işlerimi yoluna koydum insanlarla ilişkilerim bile düzeldi. canı gönülden tavsiye ederim bu yüzden sizlere de arkadaşlar süryani büyüsü için medyum emirhan ile çalışmanızı

 55. medyum Emirhan hocayla ermeni büyüsü için çalıştım ve sözümü hiç dinlemeyen kocamın sözümden çıkmamasını sağladım hakkını asla ödeyemem Emirhan hocamın artık evliliğimde benim de sözüm geçiyor şükürlermedyum Emirhan hocayla ermeni büyüsü için çalıştım ve sözümü hiç dinlemeyen kocamın sözümden çıkmamasını sağladım hakkını asla ödeyemem Emirhan hocamın artık evliliğimde benim de sözüm geçiyor şükürler olsun ki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir