Home / Gerçek Medyumlar / Büyü Yapan Hocalar

Büyü Yapan Hocalar

Gerçek Medyumlar

Gerçek Medyumlar insanların dertlerini her zaman deva bulan ve insanları rahatlatan medyumlar gerçek medyumlardır. Medyum olarak her daim çözüm bulan kişiler gerçek medyumdur.

Gerçek Medyumlar gerçek medyumlar Büyü Yapan Hocalar eski kitaplar 300x200
Gerçek Medyumlar

Medyum Emirhan Hoca yıllardır bu görevi yapmış gerçek medyumdur. Medyum Emirhan hocam çok çok iyi medyumdur ve yapmış olduğu çalışmalardan en iyi alan medyumdur.

Medyum Emirhan Hoca en iyi şekilde en iyi büyü yapan medyumlardır. Medyum Emirhan Hoca en iyi medyumdur.

118 comments

 1. GİDEN SEVGİLİMİ GERİ GETİRMEK İÇİN MEDYUM EMİRHAN HOCAMLA Bİ ÇALIŞMA YAPTIM 21 GÜNDE SEVGİLİM GERİ GELDİ ŞİMDİ ESKİSİNDEN DAHA MUTLU VE HUZURLUYUM.

 2. Bağlama büyüsüyle aklıma kazınan tek isim Medyum Emirhan. İşinde bir numara. Herkese tavsiye ederim.

 3. eşimle aramdaki bir türlü bitmek bilmeyen aşamadığımız soğukluk için medyum emirhan beye muhabbet büyüsü yaptırdım. böylece eşimle aramdaki soğukluk yerini meşke sıcaklığa bıraktı. medyum emirhan beye minnettarım.

 4. eğer birini etkilemek lafınızı geçirmek istiyorsanız kesinlikle medyum emirhan ile çalışıp papaz büyüsü yaptırın arkadaşlar. ben fazlasıyla amacıma ulaştım sizlerin de başarılı olacağınıza eminim.

 5. Babamla evde sorunlarımız vardı. İçmeden eve gelmezdi. Hep kavga ederdik. Annemin arada kalmasından sıkıldığım için Emirhan Hocaya danıştım ve bağlama büyüsü yaptırdım. Babam artık gerçekten dertleşebişeceğim bir insan oldu. Sağolun hocam.

 6. arkadaşlar kesinlikle medyum emirhan diyorum daha da ötesi yok

 7. arkadaşlar bende sizlere medyum emirhan ile çalışmanızı tavsiye ederim. içiniz rahat olsun. güvenilir ilgili alakalı bir medyum hakkını ödeyemem. işim gücüm varsa medyum emirhan hocamın kısmet açma büyüsü sayesindedir.

 8. arkadaşlar merhaba. bende çalışmamızdan çok memnun olan biri olarak medyum emirhan ile çalışmanızı tavsiye ediyorum.

 9. YAKAMI BIRAKMAYAN ESKİ SEVGİLİMDEN MEDYUM EMİRHAN SAYESİNDE KURTULDUM. ADAM ZIRT PIRT KARŞIMA ÇIKIP RAHATSIZ EDERKEN ŞİMDİ SIRRA KADEM BASMIŞ GİBİ HİÇ YOK HAYATIMDAN GÖLGESİ BİLE ÇEKİLDİ. ALLAH NE MURADI VARSA VERSİN MEDYUM EMİRHAN HOCAMIN.

 10. Medyumlarla çalışmak gerçekten sıkıntılı bir süreç bunu en iyi ben bilirim medyum emirhan hocamla çalışırken çok endişelerim vardo oldu olmayacak diye kaç gün bu sıkıntıları çektim ama sonuç alınca hepsi bitti bende size tavsiye ederim emirhan hocamla çalışırken hiç tereddüt etmeyin gerçek bir emirhan hoca ve sonuç alırsınız

  • kaç günde sonuç aldın peki bende merak ediyorum çalışmak istiyorumda

  • bende sizin gibiyim

   benimde çok korkularım var bu korkular yüzünden kimseyle çalışamıyorum gerçek medyum arıyorum ama herkesden şüphelendiğim için bir türlü işleme başlayamadım emirhan hoca gerçekten iyimi

 11. arkadaşlar emirhan hoca nasıl işlemler uyguluyor bende kendisiyle geri getirme büyüsü için çalışmayı düşünüyorum ama bilmiyorum da

 12. arkadaşlar her sıkıntınızda medyum emirhan ile çalışabilirsiniz. siz zaten ben şu işlemi yaptırmak istiyorum dediğinizde hocam size uygun olan işlemi size sunuyor, sırf siz istiyorsunuz diye size uymayan bir işlemi uygulamıyor. kesinlikle medyum emirhan’a güvenerek çalışabilirsiniz ben defalarca çalışmış vr çevresindeki insanları da teşvik etmiş biri olarak söylüyorum.

 13. bende sevgilime sadakat büyüsü yaptırmak istiyorum kaç günde sonuç alırım sizce de arkadaşlar acaba

 14. arkadaşlar medyum emirhan ile bende çalışan biri olarak sizlere de kesinlikle tavsiye ederim

 15. arkadaşlar medyum emirhan gerçekten çok başarılı. ben kısmet açtırma büyüsü ile evlendim desem yeridir. ondan önce hayatımda resmen tık yoktu medyum emirhan sayesinde yoluna girdi herşey.

 16. arkadaşımın tavsiyesiyle bende emirhan hoca ile çalışarak amacıma ulaştım allah ne muradı varsa versin. hakkını ödeyemem kesinlikle. sayessinde yuvam kurtuldu da dağılmaktan kurtardım.

 17. medyum emirhan ile aşk büyüsü için çalışmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum. hakkını ödeyemem allah ne muradı varsa versin. sayesinde senelerdir platonik olarak aşık olduğum adam da artık bana aşık hakkını ödeyemem medyum emirhan’ın kesinlikle.

 18. arkadaşlar merhabalar. internette gördüğüm yorumlarla medyum emirhan ile çalışmaya başladım. iyi ki de kendisiyle çalışmışım. bu sayede bende sevdiğim adamla yeniden bir araya geldim.

 19. benim işlerim ters gitsin diye karımın tarafından bana bir sürü kısmet kapama işlemi yapmışlar bu yüzden bütün işlerim ters gidiyordu bende medyum aramaya başladım medyum emirhan hocamı buldum bu kısmet kapama büyüleri bozdurdum ve kısmet açma çalışması yaptırdım medyum emirhan hocama sağolsun çok ilgilendi emirhan hoca sayesinde işlerim eskisine dönmeye ve düzelmeye başladı hocam sayesinde çok teşekkürler hocam sizin sayenizde kurtuldum

 20. medyum emirhan sayesinde kötü günlerimden kurtuldum. evliliğimdeki sorun sıkıntılar artık birer kötü hatıra olarak geride kaldı. kesinlikle medyum emirhan ile çalışmakla en doğru kararı verdiğimi düşünüyorum.

 21. düğünümüze 5 ay kala benden soğuduğunu söyleyip ayrılmak isteyen nişanlımla aramızın yeniden eskisinden de yi olmasını medyum emirhan hocanın yaptığı aşık etme ve bağlama büyülerine borçluyum.şükürer olsun ki olay yüzük atmaya kadar gitmedi ve kimseye yansıtmadan bu durumu atlatabildik.

 22. EMİRHAN HOCANIN BAŞARILI BİR MEDYUM OLDUĞUNU BELİRTMEK İSTERİM Kİ KENDİSİ ERMENİ BÜYÜSÜ KONUSUNDA OLDUKÇA BAŞARILI BİR MEDYUM HERKESE TAVSİYE EDİYORUM ARKADAŞLAR. BEN ÇALIŞTIM VE BAŞARILI OLDUM. SİZLER DE AYNI BAŞARIYI ELDE EDEBİLİRSİNİZ.

 23. arkadaşlar sizlere medyum emirhan ile içiniz rahat çalışmanızı tavsiye ediyorum. benden zor işi olan var mıdır bilmiyorum. kaynanam beni kocamdan boşamak için büyüler yaparken, işsizlik, kocamın şiddeti… ama medyum emirhan hocamdan allah razı olsun o her şeyi aşmamı sağladı şuan herşey güllük gülistanlık tüm sıkıntılar geçmişte kaldı.hakkını ödeyemem asla.

 24. hayatımın en anlamlı en mutlu günlerimi yaşamamı sağlayan medyum emirhan hocama teşekkürlerimi iletmek isterim sayesinde evliliğimi yoluna koyabildim seneler sonra yüzüm güldü. süryani büyüsü için çalışmanızı tavsiye etmek isterim arkadaşlar.

 25. medyum emirhan sayesinde huzura kavuştum eski şiddetli sivri dilli halimden eser yok şükürler olsun çevremdeki insanlar da bende bu durumdan çok daha memnunuz gerçekten de

 26. Medyum emirhan ile iki kez çalışma imkanı buldum ve çok memnun kaldım. İlk çalışmamız geri getirme, ikinci çalışmamız ise bağlama büyüsü oldu ve ikisi de son derece işe yaradı. Mutlaka arayanlar için tavsiye ederim.

 27. HOCAM YARDIM EDİN BANA

  HOCAM BANA YARDIM EDİN EŞİM BENİ TERKEDİP GİTTİ BANA GERİ GELMESİNİ İSTİYORUM KAYNANAMIN YALANI YÜZÜNDEN EŞİM BENİ BIRAKIP GİTTİ KENDİMİ BİR TÜRLÜ ANLATAMADIM LÜTFEN HOCAM BANA YARDIMCI OLUN

 28. eski nişanlımla beni aldattığı için ayrılmıştık. emirhan hocaya onun için kısmet kapatma büyüsü yaptırmıştım ve bir senedir de hayatında kimseyle dikiş tutturamıyor işleri yolunda gitmiyor.

 29. ÇOK ÖVDÜLER EMİRHAN HOCAYI BENDE BAŞLADIM ÇALIŞMAYA. GERÇEKTEN SÖYLENDİĞİ KADAR VARMIŞ KISA SÜREDE VE ETKİLİ İŞLEM YAPIYOR MEDYUM EMİRHAN HOCA. BEN ÇOK MEMNUN KALDIM BULDUĞUM SİTEYE YAZIYORUM HERKESE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA TAVSİYE EDİYORUM ARKADAŞLAR.

 30. ciddi anlamda sonuç almak isterseniz medyum emirhan ile çalışmanızı tavsiye ederim arkadaşlar. aa yok ben illa heyecan aricam yorulmam bıkmam derseniz hoca hoca gezin ona da dicek bi lafım yok tabi.

 31. EMİRHAN HOCAM GERÇEK MEDYUM

  GERÇEK MEDYUMLAR ARASINDA EN GERÇEK MEDYUM EMİRHAN HOCAMDIR MEDYUM EMİRHAN HOCAMDAN BAŞKA MEDYUMLAR ONUN GİBİ DEĞİLLER GERÇEKTENDE ÇOK ÇOK İYİ BİR MEDYUM VE YAPTIĞI ÇALIŞMALARDAN ALDIĞI SONUÇLARI BAŞKA MEDYUMLAR ALAMIYOR BUNUN İÇİN MEDYUM EMİRHAN HOCAMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

 32. gerçek bir medyumla çalışmak isteyenler emirhan hocamla çalışsabilirler medyum emirhan hocamdan daha iyi bir medyum yoktur ve kesinlikle çok iyi sonuç alırsınız benden demesi arkadaşlar emirhan hocamla çalışın

 33. MEDYUM EMİRHANA BÜYÜ YAPTIRDIM VE BI BÜYÜ SAYESİNDE DE BENİ ALDATAN BAŞKASIYLA BERABER OLAN KOCAMI O KADINDAN AYIRDIM. KOCAMA KISMET KAPAMA BÜYÜSÜ YAPTIRDIM VE ARTIK KİMSE DÖNÜP SURATINA BİLE BAKMIYOR. ALLAH RAZI OLSUN MEDYUM EMİRHAN’DAN

 34. EMİRHAN HOCAMI ÖNERİYORUM

  EMİRHAN HOCAMI ÖNERİYORUM
  BENİM İÇİN EN İYİ MEDYUM ODUR VE MEDYUM EMİRHAN HOCADAN BAŞKASIYLA ÇALIŞMAYIN DERİM MEDYUM KESİNLİKLE SÜPER MEDYUM
  BEN KARA BÜYÜ BOZMADAN SONUÇ ALDIM MUTLUYUM İYİKİ MEDYUM EMİRHAN HOCAMLA ÇALIŞMIŞIM

 35. merhaba arkadaşlar ben de medyum emirhan ile çalışan biri olarak kendisinden son derece memnun kaldım.

 36. arkadaşlar medyum emirhan sayesinde eski nişanlımla yeniden bir araya geldik allah razı olsun. kesinlikle sizlerde kendisiyle aşk büyüsü için çalışmalısınız arkadaşlar çok başarılı bir medyum ve kısa sürede de amacınıza ulaşıyorsunuz.

 37. kısmet açtırma büyüsü medyum emirhan ile çalışıp amacımı gerçekleştirdim. hem iş buldum hem eş allah razı olsun medyum emirhan beyden.

 38. Ailem dağılmak üzereydi ve buna göz yummak istemedim. Medyum Emirhan Hocaya gittim ve bağlama büyüsü yaptırdım. Ailem dağılmadı daha da çok bağlandı. Teşekkürler hocam.

 39. arkadaşlar ben medyum emirhan hocayla çalışmaya başladım. korkularım en başlarda daha fazlaydı ama gün geçtikçe medyum emirhan sayesinde azalıyor. inşallah güzel başarılı bir sonuç elde edeceğiz.

 40. arkadaşlar ben de medyum emirhan ile 21 günlük bir çalışma gerçekleştirdim ve böylece eşimle aramdaki sorun sıkıntılardan kurtuldum allah ne muradı varsa versin hakkını ödeyemem kesinlikle çok başarılı bir medyum emirhan bey

 41. bende kaynanamın bizi ayırmak için yaptırdığı papaz büyüsünün etkisinden hoca hoca gezip sonunda medyum emirhan sayesinde kuruldum. yaklaşık br ayda herşey eskisi gibi oldu. benzer sıkıntıları yaşayan arkadaşlara da medyum emirhan ile çalışmalarını tavsiye ediyorum arkadaşlarım.

 42. Ben kocamdan cok şiddet görüyordum. Ayrılmak istediğimi söyledikçe daha da çok şiddet görmeye başladım. Dayanamıyorum artık diyip Medyum Emirhanla görüştüm. Ayrılık büyüsü yaptı. Kocam bi akşam eve geldi ve gayet sakin bir şekilde senin istediğin oldun dedi. Hiç itiraz etmedi. Tek celsede boşandık. Rahatsız da etmiyor. Annemin evinde çok mutluyum.

 43. bende medyum emirhana aşk büyüsü yaptırmak istiyorum arkadaşlar kaç günde sonuç alırım sizce

 44. medyum Emirhan beye yaptırdığım aşk büyüsü sayesinde sevdiğim adam bana giderek daha çok bağlandı ve benimle evlenmeyi düşünüyor allah razı olsun medyum Emirhan beyden.

 45. medyum emirhan ile çalıştım ve başarılı oldum. umarım sizler de çalışıp derdinizin dermanını bulursunuz arkadaşlar.

 46. Medyum Emirhan sayesinde sevdiğim insana kavuştum.

 47. 14 yaşındaki oğlum geceleri bir şeyler gördüğünü söylüyor ve geceleri ağlayarak uyanıyor.hangi hocaya gittiysem musallat var dedi ama hiçbir halta yaramadı. acaba medyum emirhan bana yardımcı olabilir mi arkadaşlar çok çaresiz kaldık gerçekten de

 48. MERHABA HERKESE. MEDYUM EMİRHAN İLE İKİNCİ DEFA ÇALIŞMAYI DÜŞÜNÜYORUM FARKLI BİR İŞLEM İÇİN. SON DERECE BAŞARILI İŞİNİN EHLİ BİR MEDYUM

 49. arkadaşlar medyum emirhan diyorum başka da bir şey demiyorum kesinlikle. olmaz dediğim oldu eski kocamla yeniden bir araya geldim şükürler olsun ki. sizlere de medyum emirhan ile içiniz vicdanınız rahat çalışabilirsiniz inanın.

 50. Bende süryani büyüsü yaptırmak için çalıştım medyum emirhan hocayla 21 günde sonuç aldım çok etkili bir çalışma oldu emeklerinden dolayı teşekkür ederim hocama. herkes kendisiyle çalışmalı kesinlikle.

 51. Arkadaşlarım hep benimle dalga geçiyorlar. Artık bu durumdan sıkıldım intikam almak istiyorum. Sizce Medyum Emirhan bu konuda nasıl? Yardımcı olun lütfen.

 52. merhaba herkese. medyum emirhan ile evlilik büyüsü yaptırdım ve sayeisnde eski kocamla yeniden bir araya geldik

 53. aynı evin içinde karı koca gibi değil kanka gibi olduk kocamla… gerçekten de ne yapacağımı bilmiyorum artık medyum emirhan ile çalışmak çözüm olur mu bilmiyorum ama deneyeceğim sanırım.

 54. arkadaşlar geri getirme büyüsü için kesinlikle medyum emirhan ile çalışın. ben 14 günde artık bitti gelmez dediğim kocamı yuvasına döndürdüm medyum emirhan sayesinde

 55. arkadaşlar bende medyum emirhan hocamla çalıştığım günden beri hayatımda herşey yoluna girdi evliliğimde de iş hayatımda tüm pürüzlerden kurtuldum medyum emirhan ile süryani büyüsü için muhakkak çalışmanızı öneririm arkadaşlar

 56. arkadaşlar ben de kocamla çok kavga ediyorum ikimiz de birbirimize karşı çok anlayışsız olduk son zamanlar. ve ben bugün evimde yatağımızın altında muska buldum. sanırım üzerimizde büyü var ama kimsenin de günahını almak istemiyorum. acaba medyum emirhan büyü bozmak konusunda başarılı bir medyum mu tavsiye eder misiniz??

 57. Arkadaşlar Medyum Emirhan ile geri getirme büyüsü için çalıştım ve amacıma ulaştım. oğlum seneler sonra ailesiyle yeniden barıştı

 58. HAYATIMDA SEVDİĞİM TEK ADAM MEDYUM EMİRHAN SAYESİNDE BANA KÖR KÜTÜK AŞIK OLDU. KESİNLİKLE SİZLERE DE AŞK BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTERSENİZ MEDYUM EMİRHAN İLE GÖRÜŞMENİZİ ÖNERİRİM ARKADAŞLAR ERKEN KARAR VERMEYİN.

 59. ayrıldığım sevgilimle yeniden barışmak için medyum emirhan ile çalıştım ve bende 19 günde kendisiyle yeniden barıştım. medyum emirhan beye çok teşekkürlerimi sunmak istiyorum burdan da hakkını ödeyemem kesinlikle. çok başarılı çok kıymetli bir insan kendileri.

 60. bende çaresizlikle kıvranıyorum. kocam beni aldatıyor, kaynanam habire laf sokup duruyor… gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum arkadaşlar medyum emirhan ile çalışmak çözüm olur mu bilmiyorum lütfen sizler de ypk gösterin bana

 61. 6 senelik uzatmalı sevgilimle medyum emirhanın yaptığı evlilik büyüsü sayesinde evlenebildim sonunda

 62. beni aldatan kocamı medyum emirhan sayesinde yeniden kendime bağladım bana sadık bir eş olmasını sağladım. allah ne muradı varsa versin hocamın çok başarılı gerçekten de.

 63. Gerçek medyum emirhan hoca

  medyum emirhan hocama burdan teşekkürlerimi iletiyorum onun gibi iyi bir medyum görmedim ben gerçektende çok iyi bir medyum ve sonuç alabileceğiniz gerçek medyum

 64. arkadaşlar medyum emirhan kendini kanıtlamış ve bilinen bir medyum. kesinlikle içiniz rahat çalışabilirsiniz.

 65. arkadaşlar sizlere medyum emirhan hocamdan ne kadar memnun olduğumu anlatsam az. hakkını ödeyemem gerçekten de. ilgisi alakasıyla size güven veriyor kesinlikle.

 66. Eski sevgilimi geri getirmek için Medyum Emirhanla görüştüm ve geri getirme büyüsü yaptırmak istediğimi söyledim. Sağolsun o kadar iyi davrandı ki bana. Büyüyü yaptı. Çok geçmeden yaklaşık üç gün sonra sevgilim benden özür diledi. Şuan da çok mutluyuz. Teşekkür ederim hocam. Çok sağolun.

 67. arkadaşlar merhabalar herkese. ben de medyum emirhan ile çalışmaya başladım. işlemlerim daha dün bitti. çok güzel bir çalışmaydı hep iletişim halindeydik medyum emirhan ile. umarım başarılı sonuç elde ederim.

 68. evliliğe ikna etmek için

  sevgilimi evliliğe ikna etmek için medyum emirhan hocamla görüştüm ve evlilik büyüsü yaptırdım medyum emirhan hocamın evlilik büyüsü tutuyor arkadaşlar medyum emirhan hoca evlilik büyüsünde çok iyi bir ustad, ben kendisine çok teşekkür edeirm

 69. Medyum Emirhan hocamla ermeni büyüsü için çalışmış biri olarak sizlere de kendisiyle çalışmanızı öneririm. ona yaptırdığım işlemler sayesinde evliliğimi yoluna koydum şükürler olsun ki

 70. medyum emirhan hocaya bağlama büyüsü yaptırıp sonuç almış biri olarak sizlere de çalışmanızı tavsiye ederim arkadaşlar.

 71. merhaba arkadaşlar. ben de medyum emirhan ile çalışmış ve amacına ulaşmş biri olarak sizlere de kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederim

 72. sevgilimden ayrıldım çok zor durumdayım ailem duyarsa çok kötü olur bunun için çözüm arıyorum hocam yarıdmcı olurmusunuz

 73. arkadaşlar selam. ben kaynanam için büyü yaptırmak istiyorum medyum emirhan’a. bıktım artık kocama karşı beni sürekli doldurmasından evimize huzursuzluk getirmesinden gerçekten. fakat nasıl bir büyü yapılabilir bunu bilmiyorum hiç

 74. hiç evlilik istemeyen erkek arkadaşım için evlilik büyüsü yaptırdım medyum emirhan hocama ve oldu medyum emirhan hocam sayesinde erkek arkadaşım evliliğe sıcak bakıyor benimle evlenmek istiyor sağolun hocam

 75. boşanmak isteyen karım için medyum emirhan hocaya bağlama ve aşık etme büyüleri yaptırdım. karım boşanmaktan vazgeçmekle kalmadı üstüme titreyen bana kör kütük aşık bir kadın oldu.

 76. arkadaşlar merhabalar herkese. ben de medyum emirhan hocamı içşm rahat sizlere tavsiye etmek isterim. eşimin batmakta olan iş yeri içşn medyum emirhan ile çalıştım ve kısmet açma işlemi sayesinde işlerinş yoluna koydu eşim. kendisinden habersiz yaptırdığım için o da bu duruma şalkın kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş diyip duruyor fakat o hızırın medyum emirhan olduğundan haberi yok.

 77. arkadaşlar merhaba. bende medyum emirhan ile çalışmaya karar verdim fakat bir yandan da çok büyük korkularım var nasıl olcak böyle hiç bilmiyorum. sizce de medyum emirhan bağlama büyüsünde başarılı mı??

 78. insan gerçekten kimle çalışacağı konusunda kararsız kalıyor en başta ama maalesef deneme yanılma yöntemiyle öğreniyor. ben sizin de ben,m gibi yanılmamanız ve direkt öğrenmeniz için sizlere medyum emirhan hocayı tavsiye etmek isterim arkadaşlar. güvenerek çalışabileceğiniz usta bir medyum kendisi.

 79. arkadaşlar merhaba. ben de medyum emirhan ile çok güzel çalışmalarda bulundum onun sayesinde kocamı metresinden ayorarak kendime yeniden aşık ettim yine bana bağlandı. allah ne muradı varsa versin medyum emirhan hocamın. hakkını ödeyemem gerçekten de.

 80. medyum emirhan ile 18 günlük bir çalışma ile eski sevgilimle yeniden barıştım ve evliliğe doğru ilerliyoruz.

 81. MEDYUM EMİRHAN HOCAMDAN ALLAH RAZI OLSUN ONUNLA ÇALIŞTIK VE SAYESİNDE KOCAMLA YENİDEN BARIŞTIM

 82. Yıllardır sevdiğim çocuk beni bir türlü görmüyordu. Medyum Emirhan Hocaya gittim ve aşık etme büyüsüyle çocuğun bana aşık olmasını sağladı. Ve ili yıldır sevgiliyiz ve çok mutluyuz. Teşekkürler.

 83. medyum emirhan hocamın yaptığı süryani büyüsü işleminden sonra hayatımda çok güzel değişiklikler oldu hepsini medyum emirhan hocama borçluyum kesinlikle dürüst ve çalışılması gereken bir hoca kendisi arkadaşlar.

 84. Arkadaşlar ayrılık büyüsü yaptırmak istiyorum. Medyum Emirhanın metini çok duydum. Sizlere de sormak istedim. Sizce nasıl. Yardımcı olun lütfen.

 85. kesinlikle medyum emirhan ile çalışmalısınız arkadaşlar. her konuda tecrübesi olan oldukça başarılı bir medyum.

 86. sevgilim bir türlü evlenmeye yanaşmıyor arkadaşlar acaba evlenme büyüsü yaptırsam medyum emirhan beye çözüm olur mu kafam allak bullak oldu

 87. arkadaşlar sizlere medyum emirhanı önermek isterim. yuvam kurtulduysa emirhan hoca sayesindedir. hem kocamı metresinden ayırdı hem de bana aşık olamsını sağladı.

 88. başımdaki kaynana belasından medyum emirhan hoca sayesinde kurtuldum allah razı olsun. dil bağlama büyüsü ile kaynanamın o şirretli öfkeli konuşmaları ortadan kalktı şükürler olsun ki.

 89. ermeni büyüsü için medyum emirhan ile çalışmaya başladım arkadaşlar kız kardeşim de medyum emirhan ile çalışıp başarılı olmuştu. o yüzden içşm rahat bir şekilde çalışmalara başladım.

 90. merhaba arkadaşlar bende medyum emirhan sayesinde kocamla yeniden barıştım boşanmanın kıyısından döndük allah ne muradı varsa versin medyum emirhan’ın.

 91. Arkadaşımdan duydum medyum emirhan aşık etme büyüsünde en iyisiymiş. Başta inanmak istemedim ama işim düştü bi kez denemek istedim ve iyi ki de denemişim. Sevdiğim insanla yakında düğünümüz var.

 92. Arkadaşlar ayrılık büyüsü yaptırmak istiyorum ama kime yaptıracağımı bilmiyorum. Bu işin en iyisi Medyum Emirhan dediler ama yaptıranlara da sormak istiyorum. Sizce hangi medyum danışayım?

 93. ben medyum emirhan ile evlenme büyüsü yaptırdım allah razı olsun. sayesinde senelerdir nikah masasına oturtamadığım, annesi babası boşanmış diye üzerinden bu korkuyu atamayan kız arkadaşımı evliliğe ikna ettim medyum emirhan hocam sayesinde. herkese de evlilik büyüsü için medyum emirhan ile çalışmayı öneriyorum arkadaşlar.

 94. medyum emirhan hocaya bakım yaptırdım ve üzerimde kısmet kapama büyüsü olduğunu öğrendim. şimdi bu büyüyü bozmak için çalışmalara başladık. senelerdir ne iş hayatım ne aşk hayatım yolunda gitmiyordu fakat ben bunu hep nişan attıktan sonra toparlayamamak sanıyordum. meğer eski nişanlım büyü yaptırmış. inş medyum emirhan sayesinde bozulacak.

 95. Sevdiğim kız şimdi peşimden ayrılmıyor bunu medyum emirhan hocaya borçluyum çok mutluyum teşekkürler.sizlere de aşk büyüsü için medyum emirhan ile çalışmanızı öneririm arkadaşlar olmaz olmaz demeyin inanın.

 96. Beni aldatan eski sevgilim benden hemen sonra başka biriyle çıkmaya başlamış. Kendime yediremedim ve Medyum Emirhana gittim ayrılık büyüsü yaptırdım. Duydum ki ayrılmak la kalmamış iki yakası da bir araya gelmiyormuş. Sağolun hocam.

 97. medyum emirhan ile 14 günlük bir aşk büyüsü çalışmamız oldu , emirhan hoca işinde çok başarılı güvenilir bir medyum herkese vicdanım rahat çalışmasını tavsiye ediyorum.

 98. ben de medyum emirhan ile aşk büyüsü için çalıştım ve 18 günde sonuç aldım. gerçekten çok başarılı bir işlemdi. sizlerin de çalışmanızı öneririm. aşağı yukarı aynı sürede sonuç alacağınıza eminim çok fark edeceğini sanmıyorum.

 99. Selam bende medyum emirhan hocayla çalışmak istiyorum sizce sonuç alırmıyım arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz?

 100. herkes duysun diye yazıyorum

  herkes duysun diye yazıyorum medyum emirhan hocanın yaptığı çalışmalar tutuyor ve çok etkili oluyor boşuna medyum aramayın medyum emirhan hocamdan daha iyisi yok

 101. Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen herkes medyum emirhan ile çalışmalı arkadaşlar. senelerdir beni aldatmaktan çekinmeyen ve kendisine olan sevgimi kullanan kocama bağlama büyüsü yaptırdım ve adam o kadar değişti ki anlatama. yüz seksen derece değişti. sadık sözümden çıkmayan bakışı gülüşü bile daha sıcak daha samimi bir adam oldu.

 102. arkadaşlar emirhan hoca ile çalışmış ve başarılı olmuş biriyim. herkese de öneririm.

 103. ben askerdeyken bizi ayırmak için büyü yapmışlar bende bu büyüyü bozdurmak için medyum arıyorum lütfen bana yardımcı olurmusunuz

 104. emirhan hoca benimde bitmek üzere olan ilişkimi kurtardı allah ondan razı olsun medyum emirhan gibi bir medyum daha yok diyebilirim ancak bu kadar iyi olabilir

 105. kısmet açtırma büyüsü için bende medyum emirhan ile çalıştım. hayatımdaki bütün şanssızlıklarım ortadan kalktı medyum emirhan sayesinde

 106. Yaklaşık iki buçuk sene önce Medyum emirhan hocaya bağlama büyüsü yaptırmıştım. Sayesinde ailem bir araya geldi. Çok mutluyuz.

 107. hocam size nasıl ulaşabilirim acaba

 108. emirhan hoca ile çalışmış biri olarak bende sizlere kendisiyle çalışmanızı öneririm.

 109. Aşk büyüsü denince aklıma direkt olarak Medyum Emirhan geliyor. Bir kere çalıştık ve çok mumun kaldım. Tavsiye ederim isteyen herkese.

 110. merhaba bende emirhan hocamdan 10 günde sonuç aldım ailemi ikna etmek için büyü yaptırdım beni sevidğime vermiyorlar ve ne yapsam olmadı emirhan hoca sağolsun bana yardımcı oldu ve o kadar iyi bir medyumki ben artık sevdiğime kavuşacağım hocam sayesinde teşekkür ederim hocam

 111. Bağlama büyüsü yaptırmak için medyum yorumlarını okuyordum medyum emirhan hocama rastladım medyum emirhan hocam bağlama büyüsünde çok iyi olduğunu duydum ve medyum emirhan hocam sayesinde bende bağlama büyüsünden sonuç aldım hocama ne kadar teşekkür etsem azdır bu kadar iyi olacağını düşünmüyordum ama oldu teşekkürler hocam

 112. Arkadaşlar yaklaşık bir yıl önce sevdiğim çocuk tarafından terkedilmiştim. Medyum Emirhan hocayla tanıştım ve geri getirme büyüsü yaptı ve erkek arkadaşım büyüdün bir hafta sonra geldi ve benden özür diledi. Sevdiğim için tabiki de affettim. Mutluyuz. Teşekkürler

 113. emirhan hocam saygılar

  emirhan hocama çok teşekkür ederim beni büyüden kurtardı vefkle işimi haletti büyü yaptırmaktan çekiniyordum ama medyum emirhan hocam sağolsun çok yardımcı oldu hocama çok teşekkür edeirm

 114. arkadaşlar medyum emirhan son derece güvenilir işinin ehli biri hakkını ödeyemem kesinlikle o olmasaydı bana yapılan büyüler yüzünden çoktan akıl sağlığımı kaybetmiştim ama medyum emirhan hepsinden beni iki ayda kurtardı. zor oldu ama temiz oldu gerçekten de artık bende hayatıma normal bir şekilde devam edebiliyorum.

 115. boşanmak üzereyken şimdi çifte kumrulara döndük ve herşey medyum emirhan hocanın bağlama ve aşk büyüleri sayesinde. kesinlikle herkese tavsiye etmekte tereddüt etmem tabi ki.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir